לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > תוכנית הבראה

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

תוכנית הבראה

בעבור לא מעט מן העסקים בישראל, מהווה תוכנית הבראה קרש קפיצה משמעותי לעבר ההצלחה. כיום, ניתן לומר בפה מלא כי תוכנית הבראה אשר מתוכננת על ידי אנשי מקצוע מנוסים בשיתוף עם בעלי עסקים, הינה כלי ידוע ונפוץ בעולם העסקים הישראלי והעולמי, שכן ההוצאות הרבות הכרוכות באחזקת עסק עצמאי ידועות לכלל בעלי העסקים באשר הם, ובתי עסק רבים- בעיקר חדשים בעולם תחרותי זה, מתקשים לנהל את תקציבם באופן הנכון ביותר ובהיעדר עריכת תוכנית הבראה מקצועית ונכונה, ומעקב אחריה, עשויים להיכשל ואף לפשוט רגל.

מהי תוכנית הבראה ולמי היא מתאימה?

כאמור, תוכנית הבראה היא תוכנית המגובשת על ידי אנשי מקצוע אשר מנוסים בתחום הפיננסים בשיתוף עם בעלי העסק אשר זקוק לקיומה של תוכנית הבראה מפאת קשיים כלכליים, היקלעות לחובות רבים מסיבות כאלו ואחרות, או משברים מנהליים/חיצוניים,  כאשר המטרה הסופית של התהליך כולו היא "להבריא" את בית העסק ולסייע לו להחזיק את ראשו מעל המים לטווח הקצר, ולהצליח ולהניב הכנסות טובות ומשתלמות לטווח הרחוק יותר.

גיבושה של תוכנית הבראה מקצועית, אמינה וכמובן נכונה בעבור בית עסק נעשה תוך התחשבות במכלול ההוצאות הכלכליות של החברה, כאשר כל תחום ותחום אשר נוגע להוצאות אלו ולמשבר באופן עקיף או ישיר נבחן באופן דקדקני ונלקח בחשבון בשורה התחתונה של תוכנית זו ובעת הייעוץ הנעשה לקראת סיכום הפעולות שנדרשות להיעשות במסגרתה.
חשוב לציין, כי לא מעט בעלי חברות עסקיות מתעכבים להבין שהתאמת תוכנית הבראה לצורך הצלת העסק הינה דבר שיש לבצע כאשר החובות הינם מזעריים והפיתרון זמין ויחסית נוח, ומשכילים לפנות למגבשי תוכנית עסקית כאשר המשבר גדול וכתוצאה מכך קשה להשתלט עליו.

דרך פעולה זו אינה נכונה באופן כללי, ומומלץ לפנות לקבלת עזרה כאשר מתגלה פוטנציאל לכישלון, על מנת לקצר את משך התוכנית ולאפשר מחד מרחב כלכלי לבית העסק ומאידך פתרון מהיר ומקצועי מבחינת החברה העסקית אשר לקחה על עצמה גיבוש של תוכנית הבראה המתאימה למצב.

תוכנית הבראה - כלי המסייע גם לעסקים משגשגים

ידוע לכולם כי תוכנית הבראה היא כלי אשר הרוב הגורף שנעזר בו הן חברות עסקיות שנקלעו לקשיים כאלו ואחרים, אך לא רק. חלק בלתי נפרד מתוכניות הבראה המוצעות לבתי עסק שונים נקראות בשפה חופשית תוכניות התייעלות, כאשר אלו האחרונות יודעות להכתיב כיצד ניתן לנתב את ההצלחה למקומות הנכונים ביותר מבחינת החברה, בין אם מדובר על המלצות הנוגעות לפיתוח כוח אדם לצורך הגדלת מערך הלקוחות ובין אם מדובר על ייעוץ השקעות לכל דבר ועניין.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה