לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > סיוע לעסקים

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

סיוע לעסקים

בין אם אתם מקימים עסק חדש, רוכשים עסק חדש או כחלק מתהליך התרחבות או מיזוג ובין אם אתם זקוקים למימון למטרות הבראה, צמיחה, מיתוג מחדש, פיתוח או לכל מטרה אחרת כדאי שתדעו שעומד לרשותכם מבחר עשיר של פתרונות סיוע לעסקים שמטרתם לעודד פעילות עסקית ולסייע לבעלי עסקים ויזמים לשרוד ולצמוח.

למעשה, המבחר הוא רחב עד כדי שהתמצאות בו עלולה להיות מעט מכבידה למי שאינו בקיא בתחום הפיננסי, בעל משאבים לבחון הצעות שונות ובעל הכוח לנהל משא ומתן אפקטיבי עלול לטבוע בים של אינפורמציה, ולספוג תנאים פחות טובים מהמקסימום שניתן היה להשיג.
אם אתם עומדים להקים עסק או שיש לכם עסק קיים ואתם זקוקים לסיוע לעסקים בין אם הלוואה או השקעה "נופית פתרונות פיננסיים" היא המקום הנכון בשבילכם להיות בו.

אנו נסייע ונלווה את תהליך קבלת סיוע לעסקים תוך ניהול ההצעות ומשא ומתן סביב התנאים- דבר שיבטיח קבלת התנאים האופטימליים ביותר. אתם תוכלו לחסוך זמן, כאב ראש והרבה מאוד כסף.

בשוק , כאמור, קיימים פתרונות רבים כאשר בין היתר, ניתן למצוא מגוון קרנות סיוע לעסקים שמטרתן לסייע ולעודד בעלי עסקים ויזמים בתחומים שונים. קרנות אלה, בין היתר, מעודדות גם פיתוח באיזורים פריפרילאיים כך שבעלי עסקים שמעוניינים להתרחב באיזורים רלוונטיים יוכלו להנות מהצעות אטרקטיביות במיוחד.

    בין הקרנות השונות שיש בשוק ניתן למצוא קרנות כמו
  • קרן קורת - מעניקה סיוע לעסקים עד תקרה של 600 אלף ₪ ומעודדות פיתוח בדרום.
  • קרן שמש - מעודדת יזמות ופיתוח עסקי אצל צעירים.
  • קרנות בערבות מדינה - מעניקה סיוע לעסקים מסכום של 1.5 מליון ₪.

 

קראו גם על שיפור ביצועים

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה