לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > פתרונות כלכליים

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

פתרונות כלכליים

אחת הדרכים לקבל את ההצעה הטובה ביותר היא בעזרת קואליציית רכש. קואליציית רכש היא למעשה התאגדות שמהווה ייצוג לכמות גבוהה של מבקשי שירות, דבר שמייצר כח מול הספקים השונים, במקרה שלנו מדובר על הבנקים והגופים החוץ בנקאיים השונים. ברגע שמבקש ההלוואה הוא גוף גדול שמרבה לקחת הלוואות או לייצג לקוחות שנוטלים הלוואות הרי שכוחו של הגוף הקואליציוני הזה גדל מאוד אל מול נותן ההלוואה- דבר המאפשר לקבל תנאים טובים הרבה יותר בגין ההלוואה. אפשרות זו תאפשר לכם עמדת פתיחה טובה יותר ונקודת מיקוח טובה אף עוד יותר.

מציאת פתרונות כלכליים בעזרת "נופית פתרונות פיננסיים" היא הדרך הטובה והיעילה ביותר למצוא את הפתרון המושלם עבורכם.
הידע, הנסיון והמקצועיות של "נופית פתרונות פיננסיים" יאפשר לכם להנות מהשירות המוביל בתחום. המשאבים שעומדים לרשותינו יסיעו לכם לקבל את ההצעות הטובות ביותר בדבר פתרונות מימון, סיוע וקבלת קווי אשראי חוץ בנקאיים.

על מנת להכיר יותר את המונחים בענף הפיננסי מומלץ להיכנס למילון המונחים באתר CCBANK ולקרוא במונחים שאתם לא מכירים בשפה האנגלית.

לקריאה של מונחים בעברית ניתן להיכנס למילון פיננסי ישראל.

פתרונות כלכליים בנופית פתרונות פיננסיים

נופית פתרונות פיננסיים היא חברה אשר מתמחה במתן פתרונות כלכליים, ייעוץ וליווי מקצועי לעסקים ויזמים לכל אורך הדרך העסקית שלהם. החל מסיוע בבניית תוכנית עסקית ובחינה של תוכנית קיימת דרך סיוע בגיוס הון, מציאת משקיעים, קבלת הלוואות ועד לביצוע הערכות שווי, פקטורינג ועוד.


אנו מספקים שירותים לבעלי עסקים קיימים וליזמים הנמצאים בתחילת הדרך. בין אם אתם יזמים מנוסים וממולחים ובין אם אתם דורסי רגל שעושים את הצעדים הראשונים שלהם אנחנו מזמינים אתם להנות משירות ייעוץ טוב יותר, הלוואות נוחות יותר ומציאת פתרונות מימון מהירים יותר.

בהצלחה!

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה