לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > תוכנית עסקית > הכנת תוכנית עסקית

תחילתה של הכנת תוכנית עסקית מצויה כמובן ברעיון לעסק או לפיתוח אותו רוצים ליישם.

 

שלבי הכנת תוכנית עסקית:

 

הכנת תוכנית עסקית

הכנת תוכנית עסקית היא עניין די ארוך וסורבל, וזאת משום שמדובר על כל תוכנית הפעולה של העסק, החל משלבי ההקמה, ובדרך כלל עד לבניית תחזית לכל שנת הפעילות הקרובה. הכנת תוכנית עסקית כרוכה בעבודת הכנה מרובה וכך גם איסוף חומרים.

תחילתה של הכנת תוכנית עסקית מצויה כמובן ברעיון לעסק או לפיתוח אותו רוצים ליישם. הכנת תוכנית עסקית מורכבת מבנייה של פרקים שונים, בדרך כלל בתוכנית עסקית ניתן למצוא את הפרקים הבאים: תצמית מנהלים- פרק הבא לסכם את עברם, נסיונם והידע של המנהלים והיזמים של הפרוייקט.

בדרך כלל מדובר על פרק מבוא שבא להעניק איזו גושפנקה לכל הפרוייקט. פרק נוסף יהיה פרק הרעיון והחזון של העסק או הפיתוח המדובר כשהדגש יהיה על הצורך אותו המוצר או השירות באים לספק, וכך גם את גודל שוק היעד אליו יפנה המוצר או השירות.

הערכת גודל השוק תעזור ביכולת להעריך את הפוטנציאל הכלכלי שנמצא בהזדמנות הזו, וכך גם כמובן את יכולת החזר ההלוואה או ההשקעה שתיעשה לצורך הקמה של העסק.

הכנת תוכנית עסקית תהיה מורכבת גם מפרק שעוסק בשוק עצמו, בפירוט של המתחרים השונים, הזדמנויות ואיומים, וסטרטגיות כיסוי שוק ועוד.

 

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה