לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > אשראי

נופית מספקת פתרונות אשראי מהירים ומידיים אשר יהוו בסיס ותמיכה לצמיחה עתידית, תוך הסתכלות לטווח הארוך. אנו נסייע לכם בהשגת מימון אל מול גופים מרכזיים במשק, תוך התאמה לאופי הפעילות.

סוגי אשראי נוספים:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

אשראי

אשראי הוא מושג הלקוח מעולם הכלכלה והפיננסים והוא מהווה הלוואה הניתנת על ידי מוסד פיננסי לחברה או לאדם פרטי. תמורת קבלת הלוואה, על המקבל להתחייב לאותו מוסד להשיב אותה בתוספת ריבית הנקבעת מראש כעבור זמן מוגדר, או לפי תשלומי קרדיט למספר חודשים. במרבית המקרים מאשרים הלוואת אשראי כנגד ערבות ישירה או עקיפה של הלווה.

קיימים מספר סוגי עסקאות אשראי, כאשר ישנן שתי עסקאות מרכזיות:

  • הלוואה- בה סכום ההלוואה, מועדי הפירעון ושיעור הרבית המתלווה אליה, נקבעים מראש.
  • יתרת חובה בחשבון השוטף- הלוואה הניתנת לתקופה והיקף אשר אינם ידועים מראש.

קיימים מסלולים שונים של הלוואות אשראי, כדוגמת הלוואה צמודה למדד והלוואה בלתי- צמודה. לרוב, הלוואות כמו הלוואת גישור, הניתנות לפרקי זמן קצרים אינן צמודות למדד, לעומת הלוואות ארוכות טווח, כגון משכנתאות, אשר תהיינה צמודות. סוג אשראי נוסף הוא "אשראי ספקים" או "שוטף פלוס". סוג זה מתאר עסקה אשר המוצר או השירות נצרך, והתשלום עליהם לא נעשה באופן מידי, אלא כעבור זמן מה המוגדר מראש. לקוחות רבים פונים לשיטה זו בשל יתרון הריבית שהכסף צובר בינתיים בבנק.

בעת מתן אשראי ניתן לקבוע יחד עם המוסד המעניק את ההלוואה מועדי פירעון מוגדרים מראש, כגון כל חודשיים, כל רבעון, תשלומים חצי שנתיים, שנתיים ובכל דרך אחרת המוסכמת הן על ידי המוסד והן על ידי הלקוח.

מטרתו העיקרית של מתן אשראי היא לסייע ללקוח, בן אם הוא מייצג חברה ובין או הוא פקוח פרטי, ליצור לעצמו או לעסק תשתית ולרכוש או לממן פעילויות אשר אין בידו את הסכום הנדרש בשבילן במזומן.

נופית מספקת פתרונות אשראי מהירים ומידיים אשר יהוו בסיס ותמיכה לצמיחה עתידית, תוך הסתכלות לטווח הארוך. אנו נסייע לכם בהשגת מימון אל מול גופים מרכזיים במשק, תוך התאמה לאופי הפעילות. תיהנו מצוות מקצועי ומיומן המנוסה בתחום אשר ינתח את אופי פעילות העסק ויסייע לכם בהתאמת מסגרות פעילות אופטימליות להמשך דרככם.

נופית מציעה הלוואות מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים, הלוואות לעסקים יצרניים מצפון ודרום הארץ, (באמצעות קרן "צפונה – דרומה"), פקטורינג, שיפור תנאים אל מול הבנקים ועוד. צרו קשר לקבלת מידע נוסף.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה