לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > אשראי > אשראי בנקאי לעסק

ניתן לומר בפה מלא כי רוב העסקים הקיימים בארץ ובעולם נזקקים לקבלת אשראי בנקאי לעסק במהלך פעילותם.

סוגי אשראי נוספים:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

אשראי בנקאי לעסק

בין אם מדובר על קשיים כלכליים שהתגלו עם הזמן, ובין אם מדובר על הרצון והצורך להרחיב את העסק בעוד שמזומנים מיותרים אין כל כך בחשבון הבנק, אשראי בנקאי לעסק מהווה את הפיתרון המושלם שכן הוא מאפשר להוציא סכומים משמעותיים של כסף בעוד תנאי הריבית אינם גבוהים במיוחד ומותאמים ליכולותיהם של עסקים גדולים וקטנים כאחד.

מהו אשראי בנקאי לעסק ?

אשראי בנקאי לעסק היא למעשה שיטת מימון עקיפה בה משתמשים עסקים רבים ברחבי העולם כולו. בניגוד להלוואות לעסקים מסוגים שונים, בהן מוענק סכום כסף משמעותי לחברה עסקית כזו או אחרת וזו האחרונה צריכה להחזירו בתשלומים עם ריבית גבוהה באופן יחסי, אשראי חוץ בנקאי הוא אינו כסף המוענק לחברה אלא מדובר על איזשהי תקרה מסויימת שנקבעת על ידי הבנק ועד אליה יכול להגיע בית העסק גם אם הוא ביתרה שלילית (מינוס) בפועל. במידה ואכן נעשה שימוש ב אשראי בנקאי לעסק בעוד היתרה של חשבון הבנק של העסק היא שלילית, נגבית מן החשבון ריבית שנקבעת מראש במעמד החתימה של האשראי.

כיצד ניתן להגדיל את סיכויי קבלת אשראי בנקאי לעסק ?

כידוע, בנקים הינם גוף פיננסי אשר מתפרנס בין היתר ממתן הלוואות ומימונים בנקאיים שחוזרים אליהם בריביות, ולכן חשוב להבין ולצאת מנקודת הנחה שמטרתו העיקרית של בנק היא אכן להעניק הלוואות ולאשר היתרים לבתי עסק רבים כמו גם לאנשים פרטיים הזקוקים להלוואות מסיבות כאלו ואחרות.

אי לכך ובהתאם לזאת, כאשר בית עסק מתקרב למצב פיננסי בו סביר שיזדקק לקבלת אשראי בנקאי לעסק, אחד מן הדברים הבסיסיים שחשוב להפנים ולקיים בפועל הוא שקיפות מוחלטת בכל  הנוגע למצבו הכלכלי של העסק- כלומר לא להסתיר שום פרט, גם כאשר מדובר על הפרט השולי ביותר שניתן להעלות על הדעת.

אחד בין השיקולים העיקריים על פיהם פועלים בנקים ומחליטים לאילו אנשים הם מוכנים ומעוניינים להעניק אשראי בנקאי לעסק ניתן למצוא יושרה, רצינות ורצון של בית עסק לפרוח, לגדול ולהרוויח, כאשר מובן מאליו כי בתי עסק קטנים אינם רווחיים בתחילת דרכם, וכי בתי עסק שונים עשויים לעלות על שרטון זמני בכל הנוגע לתפקודם הפיננסי.

עוד דבר עליו מומלץ להקפיד כאשר מבקשים אשראי בנקאי לעסק הוא הצגת תוכנית הבראה ארוכת טווח שמטרתה היא כמובן שיקום והעלאת בית העסק המדובר על הגל הנכון בדרכו להיות בית עסק משגשג עם הכנסות מכובדות ויכולות כלכליות גבוהות במיוחד.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה