לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > אשראי > אשראי לעסקים

חברת נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים מעסיקה מומחים בתחום גיוס מימון לעסקים באמצעות בנקים, קרנות ממשלתיות או פרטיות, חברות ביטוח וגופים חוץ בנקאיים

סוגי אשראי נוספים:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

אשראי לעסקים

לפעמים בעיית תזרים מזומנים בעסק נמשכת לתקופה קצרה, בת מספר חודשים. במצבים אלה תקופה זו נמשכת עד שמאתרים את הבעיה אשר גרמה למצב זה, ופועלים לקראת פתרון מספק וחזרת העסק למסלול רווחי. עסקים רבים פונים לבנקים בחיפוש אחר פתרונות אשראי עסקי, אך במצבים בהם הבנקים מצמצמים את מסגרות האשראי, או לחילופין לא מגדילים אותם לפי צרכי העסק, מתעוררת סכנת קריסה.

נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים יכולה לסייע לך להימנע מאפקט שלילי זה על ידי הצעת פתרונות אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, לעסקים יצרניים מדרום ומצפון הארץ, אפשרויות פקטורינג לעסקים בעלי מחזור שנתי העולה על 3 מיליון ₪, ועוד.

אשראי עסקי

מידי שנה עסקים רבים בעלי פוטנציאל רווחי בארץ מוצאים עצמם עומדים מול סכנת סגירה. מצב זה קורה בשל חוסר יכולתן של מערכות הבנקים הגדולות להעניק להם פתרונות משביעי רצון, כמו אשראי עסקי, עד שהעסק יוכל לשוב ולעמוק על רגליו. יחד עם זאת, לא כל הדלתות סגורות בפניכם, ובעזרת סיוע מהמומחים בנופית, תוכלו להתקרב לקראת מימוש הפוטנציאל העסקי שלכם.

בכדי לקבל אשראי לעסקים מהבנקים יש לעמוד בשני תנאי בסיס:

  1. במידה בתנאי ההחזר הנקבעים מראש ומוסכמים על ידי הלווה והמלווה של סכום ההלוואה.
  2. קיום בטוחות אשר יאפשרו צמצום נזקים במקרים בהם תיעדר יכולת הפירעון.

על שני תנאים אלה להתקיים במקביל בכדי לקבל אישור למתן אשראי עסקי. בנוסף לשני תנאים אלה, תהיה העדפה לבנקים להעניק אשראי לאלו המתקיימים באופן עצמאי, אך זקוקים להלוואה למען המשך התקדמות בקצב הרצוי ולמען גיבוי לצרכים העלולים להופיע בעתיד.

חברת נופית ופתרונות פיננסיים מעסיקה מומחים בתחום גיוס מימון לעסקים באמצעות בנקים, קרנות ממשלתיות או פרטיות, חברות ביטוח וגופים חוץ בנקאיים. בנופית אנו מאמינים בהובלת לקוחותינו דרך מסלולי הצלחה המתבססים על ידע וניסיון עסקי אשר נצבר במשך שנים. אנו מציעים שירותי גיוס מימון, הכנת תכנית עסקית, הטמעת כלים ניהוליים בעסק, דוחות אבחון, ליווי פיננסי שוטף ועוד.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה