לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > אשראי > פתרונות אשראי

נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים מעניקה לכם שירות פתרונות אשראי המציע הלוואות חוץ בנקאיות,
הלוואות פרטיות, מגוון הלוואות לעסקים והלוואה לכל מטרה, תוך התאמה אישית לצרכיכם ולצרכי העסק שלכם

סוגי אשראי נוספים:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

פתרונות אשראי

פתרונות אשראי כוללים קשת רחבה של הלוואות הניתנות ללקוחות פרטיים או עסקיים מתוך מטרה לסייע להם לבצע רכישות או לממן פעילויות עסקיות, כאשר אין ברשותם את התקציב לכך. בנקים או חברות אשראי חיצוניות, הם אלה המספקים שירות פתרונות אשראי, כדוגמת ליסינג. פתרונות אשראי כוללים אף מתן שירותים יותר מסורתיים, כמו מסגרת אשראי והלוואות, כרטיסי אשראי מתגלגלים וכדומה.

כיום ישנם מוסדות פיננסיים, חברות אשראי ובנקים רבים אשר מעמידים לרשות לקוחותיהם טווח של פתרונות אשראי המספקים להם אפשרות להתנהל בצורה מעט יותר יציבה ומתאימה ליכולותיהם האישיות וצרכיהם. פתרונות אשראי אלה מתאימים הן למגזרים הפרטיים והן למגזרים העסקיים, כאשר הצרכניות הגדולות יותר של האשראי במשק הן החברות העסקיות, וזה בשל השקעותיהן הרבות בתחום העסקי.

פתרונות אשראי ניתנם כנגד התחייבותם של מקבלי האשראי להשיב את הכספים בכללותם, יחד עם תוספת ריבית, הצמדה ועלויות נלוות כגול עמלות. תנאים אלה נקבעים מראש ומוסכמים טרם ביצוע העסקה על ידי הלקוח ועל ידי חברת האשראי.

חברות אשראי בארץ ובעולם מציעות לכלל הציבור פתרונות אשראי רבים המוכחים ביעילותם, ויכולים לשנות את חיינו ולהשפיע על פעולותינו היום יומית. דוגמה לפתרון אשראי אפשרי המוצע לנו, הוא פריסת חשבונות אשראי לתשלומים, פתרון יעיל לאלו אשר ביצעו רכישות גדולות במהלך חודש מסוים.

פתרון אשראי נוסף הוא לקיחת הלוואה דרך חברות מימון המציעות מגוון מסלולי הלוואות אטרקטיביים, מה שמאפשר לכם לבחור את המסלול הטוב והמתאים ביותר עבורכם.

הלוואות אלה מאפשרות לכם ליהנות ממקור מימון ללא צורך בביטחונות וערבים, והחזר התשלומים מתבצע ללא כל קשר לחשבונכם השוטף. שיטה זו מאפשרת לכם לשמור על יציבות ותקינות מסגרת העובר ושב שלכם באופן שוטף.

נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים מעניקה לכם שירות פתרונות אשראי המציע הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות פרטיות, מגוון הלוואות לעסקים והלוואה לכל מטרה, תוך התאמה אישית לצרכיכם ולצרכי העסק שלכם. נסייע לכם להגיע גבוה ככל הניתן, תוך סיוע והיוועצות עם המומחים שלנו. יחדיו נוביל את העסק שלכם, תוך תפעול נכון, לאיזון בין הון עצמי להון זר, נקבל הלוואות בתנאים מועדפים מהבנקים, נבנה תכנית עסקית מתאימה ונגיע להצלחה.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה