לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > אשראי > גיוס אשראי בנקאי

חברת נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים תסייע לכם בעת גיוס אשראי בנקאי ממוסדות הבנקים במדינה ומקרנות המדינה.

סוגי אשראי נוספים:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

גיוס אשראי בנקאי

גיוס אשראי בנקאי הינו פעולה אשר נפוצה בתחום העסקים, ומטרתה לספק לעסק את האפשרות לבצע פעילויות עסקיות שבסופו של דבר יגדילו את רווחיותו. לדוגמה, גיוס אשראי בנקאי יכול להיות לשם הקמת עסק חדש, לרכישת עסק קיים ולמימון פעולות בעסק קיים. הצורך בתהליך גיוס אשראי בנקאי התעורר עקב המחסור באלטרנטיבות בשוק ההון המקומי, ומצב זה חייב בעלי עסקים וחברות למצוא פתרונות ולנקוט בדרכים אפקטיביות להתמודדות מול הבנקים במצבי משבר.

המצב בשווקים יחד עם מחנק האשראי יוצרים מצוקת תזרים בקרב חברות לא מעטות, וכאן אנו, בחברת נופית, נכנסים לתמונה. אנו נסייע לכם במציאת פתרונות אשראי ולגייס אשראי בנקאי ו/או חוץ בנקאי למגוון צרכים, כמו צמיחת העסק, תהליך הבראה ועוד. ההיכרות עם המערכות הבנקאיות תאפשר השגת חבילת מימון טובה ומתאימה יותר לעסק שלכם, ויחד עם הסיוע והתרומה שלכם נוכל להעצים את מערכת היחסים ביניכם לבין הבנק.

קיים מגוון של סוגי אשראי בנקאי, כאשר ישנם מספר סוגים נפוצים יותר מהאחרים, כמו מסגרת חח"ד (חשבון חוזר דביטורי), כרטיסי אשראי, ניכיון צ'קים ומגוון סוגי הלוואות. במרבית הפעמים, ההלוואות ניתנות עם תנאי בסיס ללקיחתן, כדוגמת הלוואה הצמודה לפריים, הלוואה צמודה למדד המחירים לצרכן, הלוואה בריבית קבועה והלוואה בריבית משתנה.

חברת נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים תסייע לכם בעת גיוס אשראי בנקאי ממוסדות הבנקים במדינה ומקרנות המדינה. נוכל לסייע לכם בפתירת בעיותיכם הפיננסיות ולכוון אתכם לקראת דרך חדשה לקראת ההצלחה. אנו נלווה אתכם בדרך לגיוס האשראי הבנקאי המקסימלי, ותיהנו משירות אדיב, אישי ומקצועי לאורך הדרך, עד למציאת הפתרון. נבצע בחינה מעמיקה ומקצועית של בקשתכם, וניצור שיתוף פעולה אידיאלי לקראת הפתרון הפיננסי המתאים לצרכיכם יחד עם הניסיון והידע שלנו.

עבודה משותפת עמנו תניב תוצאות משביעות רצון לטווח הארוך, וכך תזכרו לעזרה ולפתרונות אשר להם אתם זקוקים. אנו נלווה אתכם אל מול הבנקים בדרך אל תנאים טובים יותר על ידי בחינת המערכת הפיננסית של העסק שלכם. נעשה זאת על ידי זיהוי אינטרסים משותפים, ויצירת מערך מגשר בין העסק לבין הבנקים, מה שמקרב אתכם בכמה צעדים לקראת הגשמת החלום.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה