לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > אשראי > אשראי חוץ בנקאי

המומחים שלנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים יסייעו לכם בהשגת המימון הנדרש לעסק שלכם אל מול הגופים המובילים בשוק, הן בבנקים המסחריים והן בעמותות וחברות הביטוח.

סוגי אשראי נוספים:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

אשראי חוץ בנקאי

אשראי חוץ בנקאי הוא הלוואה שהלקוח מקבל ממוסד אשר אינו בנק, כגון חברות ביטוח או חברות אשראי. יתרונה של הלוואה חוץ בנקאית הוא הגדלת מקורות האשראי הזמינים ללקוח, מה שמעניק לו את האפשרות לקבל כסף תחת תנאים טובים יותר מבחינת גובה הריבית, השירות וכל מה שמשפיע על רמת המחיר. נוסף על כך, כיוון שבמרבית המקרים אין ביסוס על בטחונות בנקאיים לעסקת אשראי חוץ בנקאי, ישנה אופציה לקבל אשראי גבוה יותר מהמסגרות הנתונות בבנק וכך סכום הכסף הנזיל הקיים לרשות הלקוח יהיה גדול יותר.

ניתן לבקש אשראי חוץ בנקאי דרך הבנקים השונים, וניתן לבקשה גם דרך גופים פרטיים. כיום ישנם גופים פרטיים לא מעטים אשר מציעים ללקוחות פרטיים ועסקיים שירות הלוואה חוץ בנקאית תחת תנאים וריביות סבירות. למעשה, אשראי חוץ בנקאי מהווה פתרון אופטימלי לכל אלו הזקוקים למזומן מכל סיבה, שלא מתוך המסגרת הבנקאית.

המומחים שלנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים יסייעו לכם בהשגת המימון הנדרש לעסק שלכם אל מול הגופים המובילים בשוק, הן בבנקים המסחריים והן בעמותות וחברות הביטוח, וכדומה. לאחר שלבי ניתוח ובחינה מעמיקים של העסק שלכם, נוכל להגיע יחדיו למקורות מימון המתאימים לאופיו של העסק.

קיימים מספר סוגי אשראי חוץ בנקאי, כאשר החברות המובילות בתחום זה הן חברות האשראי השונות, המעניקות הלוואה חוץ בנקאית לפרטיים ולחברות. כאשר מדובר על חברות ביטוח המעניקות שירות זה, לרוב העירבון שיעמוד אל מול ההלוואה יהיה כספי הפנסיה של הלקוח.

ישנם יתרונות בשירות אשראי חוץ בנקאי, כמו קבלת אישור מהיר על הלוואה, ללא צורך בערבויות או ערבים כנגדה. לעומת זאת, בעת בקשת הלוואה דרך בנק מסחרי, אנו נתבקש להציג אישורים אשר יוכיחו לבנק כי אנו מסוגלים לעמוד בתשלומי ההחזר של ההלוואה. חברות אשראי חוץ בנקאי מבצעות בדיקות היסטוריה של הלקוח על סמך המידע הקיים אצלם, ולפי אותו מידע הן מחליטות האם להעניק אישור להלוואה, או לא. במקרה של אישור, חברת האשראי מעבירה את הכסף ישירות לחשבון הלקוח, ואתם חוסכים זמן יקר וביורוקרטיה מסועפת.

אשראי חיצוני לפרטיים הוא תחום פחות מוכר בארץ אך לאט לאט צובר תאוצה.

בארה"ב למשל שימוש בכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים הוא הנורמה ויש מאות של כרטיסי אשראי ואף אתרי אינטרנט להשוואת כרטיסי אשראי כמו CreditSpot המוכר שעוזר להשוות בין כרטיסי אשראי ואף מספק מידע על שימוש באתרי הספקים של חברות האשראי לבירור יתרה, הרשמה וכו'.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה