לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > פקטורינג > ניכיון צ'קים מסחריים

לשירות ניכיון צ'קים יש יתרונות רבים, כדוגמת יצירת תזרימי מזומנים הנובעים מהפירעון המוקדם של צ'קים דחויים. חברת הניכוי ממירה צ'קים אלה למזומן ומכה מהם עמלה אשר הוחלה מראש והוסכמה על ידיכם ועל ידי חברת הניכוי.

עוד בפקטורינג:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

ניכיון צ'קים מסחריים

שירות ניכיון צ'קים הוא שירות אפקטיבי וזול בעלויות, אשר בו נותנים צ'ק דחוי לחברת ניכוי צ'קים, ותמורת תשלום עמלה תקבלו צ'ק מזומן או העברה בנקאית מידית לכל בנק שתחפצו. במרבית המקרים, אמינות חברת ניכיון צ'קים מסחריים נמדדת באיכות הצ'קים אשר היא מקפידה לקבל, וכך גם העמלה אשר תשלמו עבור כל צ'ק פוחתת.

הסיבה אשר בעקבותיה רבים פונים לחברות פרטיות המעניקות שירות ניכיון צ'קים מסחריים במקום לפנות לבנקים היא בעיקר ניצול מסגרת הניכיונות ע"י העסק.

שירות ניכיון הצ'קים מהווה פתרון מימוני למגוון עסקים אשר מעוניינים לצמצם פערי תזרים, וכך להקל על מצבם הפיננסי השוטף. בעצם, ניתן לומר כי הליך זה מספק לבעלי העסקים פדיון מוקדם של הצ'ק תמורת תשלום ריבית ועמלה.

בעבר שירות ניכיון צ'קים מסחריים היה מזוהה עם פעילות השוק האפור, מה שהוביל את מרבית בתי העסק לפנות לבנקים. לעומת זאת, כיום התערבות משרד האוצר ותגבור האכיפה על החברות הפרטיות, הובילו לקראת שינוי בפני השוק, מה שגרם לתחרות אמיתית בתחום זה.

על ידי פניה לשירות ניכיון צ'קים דרך מסגרות חוץ בנקאיות, עסקים יכולים להקל, ולו במעט, על האובליגו שלהם בבנקים, וכך קווי האשראי שלהם מתפנים למען פעילויות לטובת קידום העסק. כמו כן, מדובר בשיטה מוכרת, ונפוצה אשר משפרת את תזרים המזומנים ויכולה לסייע בהקטנת האובליגו כאשר יודעים לנצל שירות זה בצורה הנכונה.

לשירות ניכיון צ'קים יש יתרונות רבים, כדוגמת יצירת תזרימי מזומנים הנובעים מהפירעון המוקדם של צ'קים דחויים. חברת הניכוי ממירה צ'קים אלה למזומן ומכה מהם עמלה אשר הוחלה מראש והוסכמה על ידיכם ועל ידי חברת הניכוי. הסכום אשר בעל העסק מקבל מסייע לו לרכוש סחורות, ציוד, לפתח את העסק, להרחיב אותו, וכדומה, והכל במזומן מה שמאפשר לו לקבל הנחות משמעותיות.


טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה