לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > מימון

תחום המימון נוגע להשקעותיהם של מגוון גורמים בשוקי ההון, כאשר כל מימון יכול להיעשות למטרה שונה מקודמו, ולטווחי זמן שונים.

עוד בתחום המימון:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

מימון

מימון הוא שם כולל למגוון תחומים תיאורטיים ויישומיים העוסקים בענפים גיוס הכספים, ניהולי השקעות, תקציבים, ניהול פרויקטים וניהול סיכון פיננסי. ניתן אף לומר כי מימון מהווה את מכלול הפעולות הננקטות על ידי אנשים וארגונים במטרה לנהל את כספם, או במטרה ליצור גיוס כספים לטובת פרויקטים אשר הם מביעים בהם עניין. באופן יותר פשוט וכללי, מימון הוא תהליך גיוס כספים למען מטרה מסוימת.

מימון כולל את תחום הניהול הפיננסי, הנקרא בפי רבים גם מימון חברות. תחום זה עוסק במכלול ההתמודדויות של חברה מסוימת עם סוגיות כלכליות, ובין היתר גם סוגיות העוסקות במבנה ההון של החברה, מחירי הון, ניתוחי פרויקט וכדאיות וכדומה. מכיוון שאנו נתונים בעידן בו על חברות לקבל החלטות השקעה לא מעטות, על מנהלי כספים להיות מיומנים ומנוסים בבחירת פרויקטים, לזהות תשואה צפויה בצורה הנכונה ולהעמידה את מול עלות ההון המגויס.

תחום מימון נוסף הוא שוקי ההון והכספים, כאשר שוקי הון מפגישים בין מלווים ולווים לטווח הארוך, כמו גם מפגישים בין משקיעים פוטנציאליים לבין לחברות הנזקקות לאפשרויות מימון. תחום ההשקעות נוגע להשקעותיהם של מגוון גורמים בשוקי ההון, כאשר כל השקעה יכולה להיעשות למטרה שונה מקודמתה, ולטווחי זמן שונים.

אופי המשקיע הוא המעניק את הטון לסוג ההשקעה, כאשר יהיו כאלה המשקיעים במטרה לשמור על ערך כספם, לעומת אחרים החותרים לקראת הגדלת רווחיהם.

כפועל יוצא מכך, ככל ששיעור התשואה על השקעה מסוימת תעלה, כך גם עולה רמת הסיכון במקביל.

אפשרויות המימון הקיימות ומוצעות כיום בשוק הינן רבות ומגוונות, וניתן לקבל מימון מגופים שונים:

  1. בנקים מסחריים אשר בהם מתנהלים חשבונות העובר ושב של מבקש המימון, ובכל בנק קיימים ומוכרים נתוני הלקוח המבקש. היתרון בשיטת מימון זו הוא כי הבנק מכיר את הלקוח ואת יכולות ההחזר שלו, מה שיכור לסייע לו ולזרז את ההליכים. לעומת זאת, במידה והלקוח לא משביע את רצון הבנק, הסיכויים לקבלת מימון קטנים.
  2. חברות אשראי שונות אשר משווקות הלוואות ללקוחותיהם, תוך הגבלת הסכום מראש. חברות אלה מספקות שירותי מימון חוץ בנקאי אשר מסייע לכם לשמור על יציבות המסגרת בבנק, אך עדיין ליהנות מתזרים מזומנים.
  3. חברות המעניקות אפשרות מימון לרכישת כלי רכב חדש או יד שניה, כאשר הרכב משועבד לחברה עד לסיום התשלומים.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה