לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > מימון > מימון בנקאי

חברת נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים פועלת בתוך תחום מימון בנקאי לעסקים וחברות, תוך ביסוס פעולותיה על ידע וניסיון רבים אשר נצברו במשך שנים.

עוד בתחום המימון:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

מימון בנקאי


מימון עסק מהווה אחד התחומים החשובים והמרכזיים ביותר אשר עליו בנוי ומורכב העסק כולו. המענה והפתרון הניתנים לעסק בעת המבחן נשענים על מרכיבי האשראי שלו ועל מגוון המוצרים והשירותים בעומדים בפניו. על כן, כאשר בונים תוואי אסטרטגי נכון של מימון בנקאי, יש לגייס את המיומנות, הניסיון עתיר השנים וההתנהלות המקצועית הנכונים אשר יחדיו יוכלו לסייע לעסק לעמוד ביעדים ובמטרות אשר הוצבו בפניו במהלך הדרך. בנוסף לכך, יש להעניק תשומת לב מספקת גם ליכולת התמודדותו של העסק עם האתגרים אשר העתיד טומן בחובו.

נקודה אשר חשוב לדעת היא כי עבודה הנעשית אל מול המערכות הבנקאיות מצריכה ידע, מיומנות, ניסיון והבנה מעמיקה של האופן בו המערכת פועלת. אצלנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים, תזכו לליווי של מומחים מהתחום אשר יגשרו בינכם לבין המערכת הבנקאית באופן האידיאלי והאופטימלי ביותר. כך תוכלו לבסס את מעמד העסק שלכם ולהפגין את מידת אמונתכם בהצלחתו מולם, תוך הסתייעות בנו. אנו נעמוד מאחוריכם, נכוון ונעניק לכם כל סיוע העומד לרשותנו.

חברת נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים פועלת בתוך תחום מימון בנקאי לעסקים וחברות, תוך ביסוס פעולותיה על ידע וניסיון רבים אשר נצברו במשך שנים. אנו נוכל לסייע לך למצוא את הפתרונות הטובים ביותר לעסק שלך, וליישם אותם באופן אפקטיבי תוך מתן מענה לכל הצרכים אשר העסק מעמיד מולך.

אפשרות מימון בנקאי כיום הינה אחת האפשרויות הנפוצה ביותר הן בתחום ההלוואות הפרטיות והן בתחום המימון העסקי. הסיבה לכך היא פעילותם הענפה של הבנקים בתחום ההלוואות ומתן פתרונות מימון, יחד עם החשיפה הגדולה שיש לבנקים עקב כמות הלקוחות המאסיבית שיש להם. חשיפה זו מאפשרת להם להעמיד לרשות לקוחותיהם מגוון מסלולים ואפשרויות מימון בנקאי, כך שכל אדם פרטי וכל בעל עסק יוכל למצוא את המסלול האופטימלי עבורו ועבור צרכיו.

מימון בנקאי יכול להגיע בצורת מסגרת אשראי, המהווה פתרון ללקוחות פרטיים ועסקיים אשר נקלעו לקשיים פיננסיים. מסגרת אשראי מאפשרת להם להגיע למצב של משיכת יתר מהחשבון, וזאת לעומת לקיחת הלוואה שבה הכסף נכנס לחשבון.

צריכים לדעת את שעות הפתיחה של הסניף שלכם? אין בעיה, אתר ישראלי חדש בשם "שעות פתיחה בנקים" (קישור לאתר) מספק בדיוק מה שנאמר בשמו - שעות הפתיחה של כל סניפי הבנקים בארץ.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה