לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > מימון > מימון עסקי

אנו בחברת נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים מאמינים בליווי ובהתאמת שיטת המימון לעסק. יחד נלמד את העסק שלכם וננתח אותו על מנת להגיע לפתרונות הטובים ביותר לטווח הארוך בשבילכם.

עוד בתחום המימון:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

מימון עסקי

כיום עסקים לא מעטים מסתפקים בתשובת הבנק בכל הקשור לתחום מקורות מימון לעסקים. בעושם כך, הם לא פעם מאבדים הזדמנות עסקית עקב קבלת תשובתו השלילית של הבנק. כאשר תרים אחר פתרונות מימון עסקי, יש להעניק לכך מחשבה מרובה, ולמצוא פתרון אשר מותאם לעסק בצורה האופטימלית ביותר באופן פרטני. כמו כן, יש להתאים את מקור המימון ולאתר קרנות מימון המתאימות לעסק בכדי להגיע לתוצאות לטווח ארוך. לאחר הגשת בקשה למקור מימון לעסקים, אישור המימון תלוי באופי הנכסים אשר אותם מעוניינים לרכוש, מהי מסגרת האשראי אשר ניתנה ללקוחות, מהו האשראי המתקבל מהספקים ומהי תחזית ההכנסות הצפויה של החברה.

נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים מכירה את תחום המימון העסקי, והניסיון הנצבר בה במשך שנים הביא לידי מציאת מקורות מימון לעסקים באמצעות קרנות מימון מדינה. אופציה זו מעניקה לך, בעל העסק, אפשרות לממן את העסק שלך דרך הלוואות הניתנות תחת ערבות המדינה לעסקים קטנים, בינוניים ועוסקים זעירים.

מימון לעסקים

עסקים רבים זקוקים למציאת מקורות מימון עסקי, ובעיקר עסקים אשר נמצאים בתהליכי צמיחה ובתנופה עסקית. לדוגמה, ישנן חברות העומדות לקראת הקמת פרויקט אשר מצריך מהן מציאת מימון מלווה לפרויקט. כמו כן, חברות המעוניינות לבצע רכישה של חברה אחרת או ליצור מיזוג בין חברות, עסק המעוניין לשכלל את הציוד, לרכוש ציוד חדש או להתרחב, וכדומה.

כיום ישנה אפשרות לקבלת מימון עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, כאשר האפשרות הנפוצה ביותר היא דרך הבנקים המסחריים המעניקים אשראי עסקי. כל הבנקים מציעים ללקוחותיהם מגוון הצעות למימון עסקים תחת תנאי ריבית, הצמדה, תקופת פריסה שונים וכדומה. יחד עם זאת, ישנם כאלה אשר זוכים לקבל סירוב מהבנק מסיבות שונות, ולכן ישנה אפשרות מימון לעסקים חוץ בנקאי, אשר ניתן על ידי גופים פיננסיים מסחריים.

אנו בחברת נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים מאמינים בליווי ובהתאמת שיטת המימון לעסק. יחד נלמד את העסק שלכם וננתח אותו על מנת להגיע לפתרונות הטובים ביותר לטווח הארוך בשבילכם. מקורות המימון העומדים לרשותכם דרכינו הם הבנקים, קרנות ממשלתיות, חברות הביטוח, מקורות חוץ בנקאיים ועוד.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה