לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > מימון > מימון חברות

אנו בחברת נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים, מעמידים לרשותכם מגוון מקורות מימון חברות.

עוד בתחום המימון:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

מימון חברות

כל עסק, הן עסק גדול והן עסק קטן, יגיע לשלב בו הוא נזקק למימון. ישנן סיבות רבות ומגוונות לכך, כגון קושי בתזרים המזומנים של העסק וצורך במימון לקראת פתיחת סניף נוסף. עקב כך התעורר צורך בקיום מוסדות פיננסיים המספקים מימון חברות, והן מספקות מענה לבעיות אלה גם כאשר מדובר במימון כספי גבוה לטווח ארוך של חברות, וגם כאשר מדובר בהיקף מימון כלכלי מצומצם יותר ולטווח קצר.

מימון חברות יכול להתקיים במגוון צורות, כאשר אחת מהן היא יצירת איזון בין הכנסות העסק להוצאותיו. כאשר ישנו איזון או כאשר ישנם רווחים לבעל עסק הנובעים כתוצאה מההכנסות, והוצאותיו לא מביאות אותו לקראת גירעון, זהו המצב האופטימלי אשר אליו אמורים כל בעלי העסקים לכוון. לעומת זאת, כאשר יוצרים מצב מאוזן מבחינה פיננסית על ידי השגת מימון חברות, ניתן להגיע לביצועים טובים יותר. אפשרויות המימון מספקות לעסק אופציה לפעול ולקיים תהליכים ופעילויות אשר יקדמו אותו ויסייעו לו להגדיל רווחים.

דרך נוספת היא להגדיל את מסגרת האשראי של העסק, המכונה בפי רבים גם כאובליגו. שיטה זו מאפשרת פינוי כלכלי למען צרכים נוספים אשר להם העסק זקוק. הגדלת המסגרת מאפשרת מימון חברות המותאם לצרכי החברה השונים והמשתנים. לחילופין, ניתן לפנות לקראת הלוואות בנקאיות המוצעות לעסקים על ידי הבנקים, והן כוללות לרוב אשראי לטווח ארוך ולטווח קצר הנפרס לתקופה של עד חמש שנים, ישנה אופציה לקרנות מימון חברות וכדומה. יתרון אופציה זו היא המסלולים השונים והמגוונים של ההלוואות, מה שמאפשר לכם ליצור התאמה מקסימלית בין תנאי ההלוואה לבין לצרכי העסק.

מקור מימון חברות נוסף הוא מימון חוץ בנקאי על ידי קרן הלוואות המסייעת בביצוע ממון לעסקים. הלוואות אלה הן גמישות יותר ביחס להלוואות הרגילות, אך תהליך לקיחת ההלוואה אורך גם יותר זמן, מה שדורש היערכות מקדימה.

אנו בחברת נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים, מעמידים לרשותכם מגוון מקורות מימון חברות. יחד עם הידע והניסיון שלנו אשר נצבר לאורך שנים, נוכל לסייע לכם לעלות על המסלול להצלחה.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה