לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסיים > מימון > הוצאות מימון

בחברות המודעות כלפי הוצאות מימון גבוהה משום שברור שבהיקפים גדולים גם ההוצאות הללו גבוהות למדי, אך מה שאנשים פרטיים רבים אינם שמים עליו את הדעת הוא שגם בכלכלת הבית הוצאות מימון יכולות להגיע לסכומים נכבדים למדי, במיוחד משום שמדובר על סכום שמצטבר לאורך שנים.

עוד בתחום המימון:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

הוצאות מימון

החיים המודרניים כמעט מחייבים אותנו לחיות מהלוואות, החל מההלוואה הבסיסית, אך הגדולה ביותר המצוייה בחייהם של רובינו- המשכנתא ועד למימון למטרות כמו פתיחת עסק, חתונה, שיפוץ, קניית רכב ואפילו סגירת האוברדרפאט.
בנקודה שבה אנו חייבים כסף ועכשיו אנחנו הרבה פעמים מצויים בעמדת מיקוח בעייתית ומקבלים על עצמינו כל עול, ובלבד שסכום הכסף הנדרש יתקבל, כאשר למעשה אנחנו משלמים סכומים מופקעים בגין עמלות והוצאות מימון.

ניהול מסע ומתן יעיל, הכרות עם כל האפשרויות שעומדות לרשותכם והבנה של השוק וחוקיו יוכלו להוזיל לכם הוצאות מימון באופן ניכר, מה שיצטבר עם הזמן להרבה מאוד כסף, אלא שהצלחה במשימה הזו תלויה בנחישות, התמדה ומקצועיות.
למעשה, במקרה זה כדאי אף להיוועץ באיש מקצוע שיוכל לספק את כל המידע הדרש וליישם את התהליך כך שכל זכויתיכם ימומשו במלואן.

הוצאות מימון בעסקים

בעסק, ההוצאות גדולות יותר לא רק בגלל היקף הפעילות שלו אלא הרבה פעמים גם בגלל התנהלות שהיא לא יעילה מספיק.
ייעול הוצאות מימון בעסקים הם עניין מתבקש ויש ביכולתו לשנות את מצב העסק מן הקצה אל הקצה.
בחינה מחודשת של מסגרות לניהול העסק וניתוח מחודש של כל פעילותו הם רק חלק מתהליך ייעול הוצאות מימון בעסק, כאשר כמובן ששיפור התנאים בבנקים מהווים חלק מהותי בתהליך כולו.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה