לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > מימון > מימון פיננסי

אנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים פועלים לקראת השגת מקורות מימון אל מול גופים מרכזיים ומובילים במשק.

עוד בתחום המימון:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

מימון פיננסי

רעיון יזמות העומד בבסיסו של עסק כלכלי בעל פוטנציאל לרווחיות, כמו גם כל רעיון אחר, אישי או עסקי, הוא אינו דבר פשוט והוא מורכב מכמה שלבים. אחד השלבים הוא גם היותר קשה מכל התהליך, והוא שלב מציאת מקור מימון פיננסי לעסק. מציאת מקור מימון פיננסי לעסק הוא שלב קריטי במהלך הפיכת רעיון עסקי כלכלי לקראת מציאות. רעיון יכול להיות מוצלח מבחינה תיאורטית, אך כל זה חסר חשיבות כל עוד לא נמצאו מקורות מימון פיננסי לאותו עסק. במצב בו עסק לא ימצא מקור מימון, סיכויו לצאת אל הפועל פוחת, והוא יוותר בגדר רעיון.

השלבים לקראת השגת מקור מימון פיננסי לעסק מתחילים בהכנת תכנית עסקית בצורה מקצועית ואיכותית, אשר תכלול הסברים מפורטים על ההיבטים הרלוונטיים. היבטים אלה יהיו הרעיון המרכזי העומד בבסיס רעיון היזמות, מהן העלויות העתידיות הפוטנציאליות, מהו כח האדם הדרוש להוצאת הרעיון אל הפועל, אילו מתחרים נמצאים בשטח, מיהו קהל הלקוחות, עם אילו ספקים נדרשים לעבוד ומהן הבעיות האפשריות. המטרה אשר לשמה מכינים תכנית עסקית, היא הצגתה בסופו של דבר אל מול המשקיעים או השותפים הפוטנציאליים היכולים להוות מקור מימון פיננסי לעסק.

כאשר אנו דנים באפשרויות מימון לעסקים, מקור המימון יכול להגיע מכיוון המדינה, וזאת דרך קרנות שהיא מעמידה לרשות רעיונות יזמות אשר יימצאו ככדאיים, ערכיים ומשתלמים בעיניה. נופית כיוונים ופתרונות פיננסיים מציעה לכם שירותי הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים קיימים ולעסקים חדשים, תחת ערבות מדינה. כמו כן, נוכל לסייע לכם בהשגת מימון דרך קרן צפונה/ דרומה לעסקים, המציעה הלוואה עד 2 מיליון שקל לעסקים יצרניים מצפון ודרום הארץ.

בנוסף על כך, מימון פיננסי עסקי יכול להגיע גם דרך תרומות מגופים המעוניינים לקדם את רעיון היזמות. במקרים אלה, המימון נשען על תרומות כספים, או על ידי ליווי כלכלי תומך. במידה ומדובר ברעיון שהוא כולל גם ערך חברתי, ייתכן מצב בו תזכו למימון במקביל, בין אם מדובר בעמותות חברתיות ובין אם מדובר באנשי עסקים אשר האג'נדה החברתית עומדת לנגד עיניהם.

אנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים פועלים לקראת השגת מקורות מימון אל מול גופים מרכזיים ומובילים במשק. מפאת המגוון במקורות המימון אשר אליהם יש לנו נגישות, אנו יכולים להבטיח לכם מקורות מימון טובים יותר לעסק, וכאלה המתאימים לאופן פעולתו.

נכתב בשיתוף פעולה עם Insurace Login.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה