לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייה



פגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > מימון > מימון לעסק

הקמה וניהול של עסק מצריכים השקעה כספית. גם כאשר מדובר על עסקים קטנים המבוססים על הון אנושי ונשענים על אדם אחד שהוא גם היזם יש הוצאות ראשוניות.

עוד בתחום המימון:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

מימון לעסק

חשבו רק על המשרד לו תזדקקו. גם אם מדובר על הציוד הבסיסי ביותר כמו מחשב וריהוט ההוצאה עומדת על אלפי שקלים ואף למעלה מכך. מימון לעסק נדרש במקרים רבים גם כאשר מדובר עלל עסק קיים במקרים שבהם רוצים להתרחב, למתג או במקרים בהם העסק נקלע לקשיים.

מימון לעסק הוא כמו אוויר לנשימה במקרים מסויימים, אך לעיתים מצוקה של זמן, להיטות או מחסור במשאבים עלול לגרום לבעל העסק למצוא את עצמו נאחז בפתרון הראשון שמנדבים לו, גם אם זו לא ההצעה האטרקטיבית ביותר. עם נופית פתרונות פיננסיים זה לא יקרה.

אם אתם זקוקים מימון לעסק, מכל סיבה שהיא, אנחנו נמצא עבורכם את ההצעה הטובה ביותר. נופית פתרונות פיננסיים עוסקת בגיוס הלוואות ופתרונות מימון עסקיים. בין הגופים השונים מהם אנו מגייסים הלוואות ניתן למצוא בנקים, גופים חוץ בנקאיים, חברות ביטוח, קרנות ממשלתיות ועוד.

שנות הוותק, המקצועיות וההתחמות שלנו בענף הוביל אותנו לתוצאות מרשימות שמאפשרות לכם להנות משירות ברמה הגבוהה ביותר שיבטיח שתקבלו מימון לעסק תוך הזמן הקצר ביותר עם התנאים המקסימליים וכל זאת עם מינימום של השקעה ומאמץ מצידכם.

בנוסף לפתרונות מימון לעסק נוכל לספק לכם כמה פתרונות משלימים שיוכלו לבוא לעזר כמו הערכת שווי חברה, סיוע בארגון מחדש של העסק לרבות בניית תוכניות עבודה, בניית תוכנית עסקית, הטמעת כלים ניהוליים בעסק וכיוצא בזה.

אם אתם זקוקים למימון לעסק אל תאבדו זמן, אך אל תמהרו גם לקחת את ההצעה הראשונה שנקראת בדרככם.

אנו מזמינים אתכם להנות משירות מקיף שיספק לכם סריקה של כל הפתרונות שעומדים לרשותכם עם סיכום והמלצות שיעזרו לכם לבחור את המסלול הנכון ביותר עבורכם.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה