לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > מימון > מקורות מימון

אנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים מציעים לכם מקורות מימון רבים, בין מקורות המימון יש את הקרן לעסקים קטנים קיימים ועסקים הנמצאים בהליכי הקמה, קרן לעסקים בינוניים קיימים, קרן קורת המסייעת להקמת והרחבת עסקים ובה תיהנו מפריסת ההלוואה לתקופה ארוכה.

עוד בתחום המימון:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

מקורות מימון

יזמי עסקים רבים מוטרדים מנושאי האשראי ומציאת מקורות מימון לעסק. השגת מקורות מימון אלה לא פעם מהווה תנאי הכרחי להמשך קיומו של העסק או להתרחבותו. עסק יכול להשיג מקורות מימון ממגוון מקורות, כדוגמת גופים פיננסיים וקרנות, כאשר הבנקים עומדים בראש.

בנקים מאפשרים לבעלי עסק ליהנות ממימון דרך מתן אופציה ללקיחת הלוואה בנקאית תחת קריטריונים ברורים, הנקבעים בראש לפי היסטורית העסק ומצבו הפיננסי. יחד עם זאת, מצבי משבר מביאים את הבנקים למצב בו הם מסרבים לבקשת בעלי עסקים לקבל הלוואות, מה שמצריך מהם לפנות לקראת מקורות מימון חוץ בנקאיים.

מקורות מימון חוץ בנקאיים מאפשרים לבעל העסק ליהנות ממימון אשר לא קושר אותו לבנק ואינו משפיע על האובליגו של העסק. בנוסף לכך, בעל העסק יכול ליהנות משתי מסגרות אשראי, הן בזכות המימון החיצוני והן דרך הבנק. כמו כן, תהליך קבלת מקור מימון חיצוני הינו קצר יותר ומהיר יחסית לבקשת הלוואה בנקאית, ולכן הוא מהווה פתרון אידיאלי למצבי משבר.

אנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים מציעים לכם מקורות מימון רבים, כאשר ביניהם יש את הקרן לעסקים קטנים קיימים ועסקים הנמצאים בהליכי הקמה, קרן לעסקים בינוניים קיימים, קרן קורת המסייעת להקמת והרחבת עסקים ובה תיהנו מפריסת ההלוואה לתקופה ארוכה.

כמו כן, ישנה קרן הסוכנות היהודית המתרכזת בעיקר באזורי הפריפריה והיא מסייעת להקמת והרחבת עסקים. בנוף לכל אלה ישנן עוד קרנות ייעודיות רבות ומגוונות המעניקות הלוואות בהתאם לפילוחים גיאוגרפיים, גיל, מוצא ועוד.

בנוסף למציאת מקורות המימון, מומלץ להביט פנימה אל תוך העסק הקיים, ולהניח את הדעת גם בנושא ניהול תזרים המזומנים שלו.

בעזרת יעוץ עסקי ניתן להגיע לניהול תזרים מזומנים באופן האופטימלי, ובכך לקדם את העסק שלך.

כמו כן, רצוי להתחיל במיפוי מבנה ההון שלו. המיפוי ייעשה על ידי בחינת הגורמים הנמצאים תחת חוב לעסק, ולפרט את סדר גודל החובות לפי חלוקה ללקוחות, פיקדונות הנמצאים בבנקים, מקדמות אשר ניתנו לעובדים או לספקים, ניהול מלאי ורכש, וכדומה.

יחד עם זאת, יש לבחון למי העסק עצמו חייב וכמה, כגון משכורות לעובדים, קבלני כח אדם, מוסדות, הלוואות ועוד.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה