לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > מימון > מימון חוץ בנקאי

מקור מימון חוץ בנקאי מצמצם את התלות בין בית העסק שלך לבין הבנק, כך ניתנת לך אפשרות להתמקח על הריביות הנלוות מול הבנק ומול מקור המימון.

עוד בתחום המימון:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

מימון חוץ בנקאי

עסקים רבים כיום נזקקים לסיוע ממקור מימון חוץ בנקאי עקב סיבות רבות, כאשר חוסר במקורות מימון עלול להוביל את העסק לידי כישלון. היום, בדומה לעבר, הבנקים מהווים כמקור הנפוץ ביותר למימון העסק, כאשר הם מודעים לכך ועל כן מרשים לעצמם לנצל מצב זה ולגבות מבעלי עסקים שיעור ריבית גבוהה במיוחד וכן עמלות גבוהות מאוד. בנוסף לכך, לעיתים הבנקים מעניקים אשראי גדול מידי לעסק, ויחד עם תנאי החזר לא מתאימים לאופיו ולצרכיו זה עלול להוביל לקראת אסון. במרבית הפעמים, תנאים טובים עם ריביות נמוכות יינתנו על ידי הבנקים לבעלי עסקים רווחים וגדולים.

מימון חוץ בנקאי מהווה פתרון מימוני אשר צובר תאוצה במהלך השנים האחרונות. מדובר בשיטה למתן אשראי אשר ניתן לעסקים ופרטיים דרך גופים שאינם בנקים אשר קיבלו את אישור משרד האוצר. גופים אלה יכולים להיות חברות הביטוח השונות, חברות אשראי, חברות מימון חוץ בנקאי וכדומה.

קיימים מגוון מקורות למתן מימון חוץ בנקאי, וזה נעשה על ידי הגשת בקשה להלוואה ממקורות אלו:

  1. קרן לעסקים קטנים ולעסקים בינוניים אשר ניתנת עם תמיכת המדינה.
  2. קרן פרטית המעמידה אשרי תחת תנאים נוחים ועם ביטחונות מופחתים, וזה נעשה בתנאי שהעסק עומד תחת תנאי הבסיס לקראת הגשת בקשה לקבלת הלוואה.
  3. חברות פרטיות אשר פועלות תחת רישיונו של משרד האוצר, והן מעניקות מימון חוץ בנקאי לפעילויות בדרכי פקטורינג, ניכיון שיקים וכדומה.

רבים פונים לבקשת אשראי חוץ בנקאי מסיבות רבות ומגוונות, כאשר הראשונה בהן היא שדרך זו לא משפיעה על האובליגו של העסק בבנק. ההלוואה ניתנת על ידי מקור מימון חוץ בנקאי, לחילופין מהבנק הרגיל שלך, וכך לא מתוסף לך עומס על החשבון הקיים, מה שמאפשר לך להגדיל קווי אשראי וליהנות משתי העולמות. כמו כן, מקור מימון חוץ בנקאי מצמצם את התלות בין בית העסק שלך לבין הבנק, וכך ניתנת לך אפשרות להתמקח על הריביות הנלוות מול הבנק ומול מקור המימון.

לסיכומו של דבר, מימון חוץ בנקאי מסייע לבעלי עסקים להרחיב ולגדיל את כח המיקוח שלהם אל מול הבנקים, להפחית את שיעור הריבית הקיימת הנגבית מהם, ולהגדיל את מסגרות האשראי. כל אלו יחד יותירו בידיהם יותר כסף בסופו של כל חודש.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה