לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > הלוואות לעסקים > הלוואה לעסקים חדשים

הקמה של עסק חדש היא לא עניין פשוט, שמצריך מידה רבה של התארגנות, בין היתר גם כספית אלא שלהבדיל ממה שהיינו יכולים לחשוב- הקמת עסק חדש אינה מצריכה בהכרח הון עצמי.

הלוואות לעסקים חדשים

במרבית המקרים, על מנת להקים עסק חדש יש להשקיע לא מעט עלויות, אך אין זה אומר שהעלויות הללו צריכות לצאת מהכיס הפרטי שלכם.

למרבה המזל השוק בנוי באופן שמספק תמיכה לבעלי עסקים ויזמים שונים וקיימות מגוון פלטפורמות שונות שמטרתן לאפשר עידוד וסיוע בהקמה של עסקים חדשים.

הלוואות לעסקים חדשים הם רק אפיק פיננסי אחד מתוך כמה אפיקים ייעודיים ליזמים השונים, כאשר לרשותכם עומדות גם אפשרויות מימון המגולמות כהשקעה של אדם פרטי או כסיוע מדיני ממשלתי. מן הראוי לציין שהמדינה מעמידה מגוון מסלולי מימון וסיוע לבעלי עסקים חדשים או יזמים שונים כאשר ככלל מסלולי המימון והמענקים השונים מיועדים לעידוד הקמת עסקים באיזורים פריפריאליים או בהתניות אחרות- דבר שלא תמיד עומד בקו ישר עם התוכניות של היזם.

מציאת ההלוואה הנכונה היא לא עניין של מה בכך לא רק משום שהיצע ההלוואות שעומדות לרשותכם הוא עשיר מאוד אלא כי תנאי ההלוואות והפרמטרים הרלוונטיים משתנים מאוד בין מסלול למסלול כאשר ייעול הלוואה יכול להסתכם בפער של עשרות אלפי שקלים ואף יותר.

 אנחנו ב"נופית פתרונות פיננסיים" נסייע לך למצוא את ההלוואה שנכונה עבורך תוך בחינה מוקפדת של כל הצעה וניהול משא ומתן שיבטיח שתקבל את התנאים הטובים ביותר. הלוואות לעסקים חדשים יכולים להיות מילת המפתח להצלחה שלך- ובתנאי שבחירתן נעשית באופן מקצועי. תהליך בחינה והתאמה של ההלוואה יכלול בדיקה של כל הפרמטרים הרלוונטיים לרבות גובה הריביות, פרק הזמן לפרעון, גובה הקרן וכל דבר נוסף שיכול להוות השפעה על מצבכם הפיננסי.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה