לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > הלוואות לעסקים > הלוואה לעסקים קטנים

למרות מה שנהוג לחשוב, הקמת עסק אינה מחייבת השקעה של הון עצמי – הוא גם אינו נדרש כאשר מדובר על רכישה של עסק, הבראה של עסק או הרחבה של עסק קיים.

הלוואה לעסקים קטנים

היכרות עם השוק ועם הכלים אשר עומדים לרשותכם יעזרו לכם למצוא את מיטב ההצעות, כאשר ליווי נכון ומקצועי בתהליך יסיע לשפר את עמדת המוצא שלכם עוד יותר.

נופית פתרונות פיננסיים מתמחה בליווי וסיוע בתהליכי מציאת הלוואה לעסקים קטנים, כאשר במסגרת שירותי החברה תוכלו להנות ממגוון פתרונות עסקיים שיעניקו לכם מענה מקיף מא' ועד ת'. אנו נוכל לסייע לכם בהשגת מימון, הלוואה לעסקים קטנים, קבלת קווי אשראי למטרות שונות ושירותים פיננסיים נוספים כמו בניית תוכנית עסקית, ביצוע הערכות שווי חברה ועוד.

הלוואה לעסקים קטנים ניתן למצוא במקומות שונים, אך אלה הם תנאי ההלוואה, פרק זמן לפריסה וגובה הריבית אותה תשלמו הם אלה שהופכים את ההלוואה לאטרקטיבית או לנטל. כמובן שהלוואה לעסקים קטנים היא לא עניין של מה בכך ועל מנת לקבל אותה יש לעמוד בקריטריונים שונים.

ככלל, הלוואה לעסקים קטנים תינתן במקרים הבאים :
• הלוואה לעסקים קטנים למטרות הקמת עסק
• הלוואה לעסקים קטנים למטורת רכישת עסק קיים
• הלוואה לעסקים קטנים למטרות הבראה של עסק במקרים של משברים פיננסיים
• הלוואות אשראי כנגד חשבויות המכונות פקטורינג
• הלוואה לעסקים קטנים למטרות עבודה שוטפת.
ריבוי מסלולי ההלוואות מצטרף גם לריבוי גופים המעניקים אותם המורכבים מבנקים, גופים חוץ, גופים מדיניים ומשקיעים פרטיים שמעוניינים לסייע או להשתתף במימון העסק. תנאי ההלוואה יהוו השפעה מכרעת עליכם ועל עתיד העסק במיוחד כאשר מדובר על מימון פונדמנטליסטי שמהווה חלק משמעותי מהתזרים של בית העסק. למעשה ליכולת בחירה נכונה של הלוואה לעסקים קטנים יש השפעה מכרעת על עתיד העסק.

אל תקחו סיכונים והבטיחו לעצמכם את הפתרון הטוב ביותר בשוק.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה