לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > הלוואות > הלוואות לעסקים

אנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים נלווה אתכם לאורך הדרך לקראת השגת המימון הרלוונטי והמתאים ביותר לעסק שלכם

הלוואות לעסקים

קבלת הלוואות לעסקים דרך פנייה לבנקים השונים מצריכה עמידה בפרמטרים שונים, יחד עם הצגת תכנית עסקית מפורטת הכוללת לוחות זמנים ומטרות ברורות. במקרים בהם העסק יכול להציג מקורות הכנסה עתידיים רלוונטיים ובעלי פוטנציאל כלכלי מימושי מוכח, מומלץ להשוות בין ההצעות השונות של הבנקים ולהשוות בין התנאים המוצעים לשם קבלת התנאים הטובים ביותר.

אופציה נוספת לקבלת הלוואות לעסקים היא דרך השוק הפרטי, אשר מציע תהליך מהיר יותר בניגוד לבנקים ולקרנות השונות. הסיבה לכך היא שבמקרים אלה המלווה מעוניין להעניק את ההלוואה תחת ריבית נוחה ומשתלמת. גופים פרטיים מציעים שני מסלולים בולטים ועיקריים, והם ליסינג ופקטורינג, אך ישנן אופציות רלוונטיות נוספות. שיטת הליסינג מתבצעת באופן דומה לשירות הליסינג בתחום הרכבים, כאשר הלווה מעמיד סכום ראשוני, ומשלם החזר חודשי קבוע לתקופה ידועה מראש. לעומת זאת, שיטת הפקטורינג מסייעת לעסק להפוך אשראי למזומן, כאשר החברה המלווה מכסה את חובות העסק.

סוג נוסף של הלוואות לעסקים הוא מוסדות מימון חוץ בנקאיות. כיום קיימים מוסדות רבים המציעים הלוואה חוץ בנקאית לעסקים רבים, כמו גם מכסות אשראי. לדוגמה, הלוואות לעסקים יכולות להיות דרך הגדלת מסגרת האשראי המאפשרת רכישה מוצרים למען פיתוח העסק. בכדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית שכזו, על הלווה לפנות לחברת האשראי, הליך אשר חוסך לו ניירת, ביורוקרטיה וזמן יקר.

במקביל להלוואה חוץ בנקאית, ישנה אופציה לקבלת הלוואה בנקאית אשר נעשית דרך הבנקים המסחריים המקובלים. לבנקים יש דרישות ברורות, אך מכיוון שקהל לקוחותיהם רחב, הם מציעים להם מסלולי ריבית ותנאים נלווים נוחים וניתנים למיקוח. יחד עם זאת, ככל שהעסק המבקש את ההלוואה קטן יותר, כך הסיכוי שהבנק יאשר אותו, פוחת בהתאם.

באופן כללי ניתן לומר כי מתן אישור לקבלת הלוואות לעסקים נמצא כקשור לאופי הנכסים אשר מעוניינים לרכוש, תזרים ההוצאות וההכנסות המתקבלות וכדומה. לכן, יש להתאים את ההלוואות ומקורות המימון לעסק עצמו ולאופיו.

אנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים נלווה אתכם לאורך הדרך לקראת השגת המימון הרלוונטי והמתאים ביותר לעסק שלכם. נסייע לכם בגיוס ממון, צמצום עלויות הממון של העסק, נכין תכנית עסקית, נבצע ניהול יעיל של תזרים המזומנים, נציג בפניכם דוחות אבחון, נעניק לכם ליווי פיננסי שוטף, ועוד.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה