לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסיים > קרנות > קרן הלוואות לעסקים

כיום קיימים שני סוגי הלוואות עיקריים לעסקים. הסוג הראשון כולל הלוואות המגיעות דרך הבנקים ומהשוק הפרטי, והסוג השני כולל הלוואות המסובסדות על ידי המדינה או דרך קרן הלוואות לעסקים.

קרן הלוואות לעסקים

כיום קיימים שני סוגי הלוואות עיקריים לעסקים. הסוג הראשון כולל הלוואות המגיעות דרך הבנקים ומהשוק הפרטי, והסוג השני כולל הלוואות המסובסדות על ידי המדינה או דרך קרן הלוואות לעסקים. כאשר בעל עסק לווה מהבנק, יש במרבית הפעמים להציג בפניהם תכנית עסקית מסודרת אשר מגדירה בה את מטרת ההלוואה, ומפרטת את התהליך עד להשבתה במלואה. לכן, ככל שתיראו יותר רציניים לבנקים, כך סיכוייכם לקבל את האישור להלוואה יגדל.

קרן הלוואות לעסקים היא אפשרות נוספת העומדת לצד הלוואה מהבנקים. ישנן קרנות רבות אשר מעניקות הלוואה מסובסדת לבעל עסק, אך הלוואה שכזו מצריכה תהליך יחסית ארוך יותר של הבקשה. קרן הלוואות לעסקים אשר פועלת תחת מדינת ישראל היא הקרן לסיוע לעסקים קטנים שהוקמה על ידי המדינה. קרן זו מציעה ללווים הלוואה עד לחצי מיליון שקלים, לתקופה עד חמש שנים ועד 55 תשלומים.

קרן הלוואות לעסקים נוספת היא קרן מימון פרטית אשר עיקר עיסוקה סובב סביב מתן הלוואות לפתיחת או הרחבת עסקים. קרנות מימון פרטיות מתחלקות לחברות אשר פועלות ללא מטרות רווח, ולכן הן מתקיימות בעיקר מתרומות, וחברות אשר מתפרנסות מתחום ההלוואות דרך הריביות והתנאים הנלווים אליהן.

קרנות וגופים נוספים המציעים הלוואות לעסקים הם מט"י, קרן קורת, קרן שמש, הרשות לעסקים קטנים ובינוניים ועוד.

בכדי לבחור קרן הלוואות לעסקים אשר תתאים לעסק שלך באופן האופטימלי, מומלץ לבדוק ראשית איזו קרן מתאימה לכם ביותר. תחילה, בדקו זאת לפי מיקום גיאוגרפי, ולאחר מכן לפי המגזר אשר אליו אותה קרן פונה. ישנן קרנות רבות הפועלות עם מגזרים ספציפיים באוכלוסייה, כמו האוכלוסייה החרדית, קרנות לתמיכה בנשים בלבד, קרנות לעידוד שילוב רוסים ואתיופים, המגזר הערבי וכדומה.

אנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים נסייע לכם בהכוונה לקרן המתאימה לכם ביותר, תוך שימוש בידע ובניסיון אשר נצברו במשך שנים. נדע להתאים את הקרן לסוג העסק ולמיקומו בשלבי ההתפתחות השונים, וכך נסייע לך במינוף ההצלחה העתידית.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה