לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > קרנות > קרנות מימון

אנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים נסייע לכם להגיע לקרן המתאימה ביותר לעסק שלכם. לדוגמה, קיימת הקרן לעסקים קטנים, קרן לעסקים בינוניים, קרן לעסקים יצרניים הנמצאים בצפון ובדרום הארץ, קרן קורת, קרן רש"י ועוד.

קרנות מימון

צעד לקראת לקיחת הלוואה פיננסית לצרכי הרחבת עסק או הקמת עסק חדש אינו דבר יוצא דופן. קיים צורך גובר של עסקים גדולים, בינוניים וקטנים כאחד בקבלת סיוע דרך הלוואות, מה שעורר את המודעות הממשלתית לקראת עידוד פתיחת עסקים חדשים, יצירת רשתות תמיכה כלכליות ביזמים צעירים והרחבת העסקים הקיימים היום בשוק. קיימות אפשרויות רבות למבקשי ההלוואות הכספיות לצרכי הקמת עסק או חברה, כאשר המקור המוכר ביותר הוא הבנק.

יחד עם זאת, מקור זה מעמיד בפני בעל העסק שתי מגבלות עיקריות, כאשר הראשונה היא הדרישות הגבוהות של הבנק. לבנק יש דרישות גבוהות יותר ממקורות מימון אחרים, מה שמפחית את סיכויי קבלת ההלוואה. בנוסף לכך, ישנה מגבלה נוספת והיא חוסר הרצון ליצור קשר של הלוואה עם הבנק עקב הריבית והתנאים הנלווים אשר אינם משתלמים ללווה. לכן, בעלי עסקים רבים יעדיפו לפנות למקורות מימון אחרים, כדוגמת קרנות מימון. קרנות מימון ניתנות ללקוח על ידי חברות הלוואה פרטיות, חברות הלוואות למטרות רווח וחברות הלוואות ממשלתיות.

קרנות מימון פילנתרופיות ממומנות במרבית המקרים על ידי בעלי הון בעלי אינטרס, אשר לרוב הו אינו למטרות רווח. לדוגמה, בעל הון אשר גדל בשכונת מצוקה ירצה להשתמש בהונו בכדי לחלץ ולסייע לאחרים משכונות מצוקה לצמוח החוצה גם כן. בכדי לעשות כך, הוא יקים קרנות מימון באזור או בעיירה עצמה, ובקרנות אלה ישקיעו אנשים בעלי מטרות דומות לשלו וכאלה המעוניינים לסייע.

קרנות ממשלתיות הן גם סוג של קרנות מימון, והן במרבית המקרים מחולקות לפי מגזרים או לפי סוגי עסקים. קרנות מימון ממשלתיות חולקות מאפיין משותף, והוא האינטרס הציבורי אשר מונע מתוך הרצון לעודד התפתחות וצמיחה כלכלית. זאת בשונה מהליך צברת רווח באמצעות מתן דרישה לתשלום ריביות על סכום ההלוואה שנלקחה.

אנו בנופית כיוונים ופתרונות פיננסיים נסייע לכם להגיע לקרן המתאימה ביותר לעסק שלכם. לדוגמה, קיימת הקרן לעסקים קטנים, קרן לעסקים בינוניים, קרן לעסקים יצרניים הנמצאים בצפון ובדרום הארץ, קרן קורת, קרן רש"י ועוד. פנו אלינו וזכו לשירות אישי ומקצועי אשר יסייע לעסק שלכם לנסוק לגבהים.


טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה