לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > הלוואות לעסקים > הלוואה לעסק

כשהעסק זקוק לכסף - בין אם מדובר על עסק בהקמה או לפני הקמה ובין אם מדובר על עסק פעיל, תמיד עולה השאלה האם לפנות למשקיעים או לקחת הלוואה.

הלוואה לעסק

כמובן שתמיד ישנה אפשרות להביא כסף מהבית, אבל אפשרות זו שמורה לבעלי האמצעים בלבד, כאשר גם במקרים בהם הכסף קיים- השקעת הון פרטי היא לא תמיד ההחלטה הנכונה ביותר.

מציאת משקיע היא תמיד הזדמנות טובה, אם לא אכפת לכם להקריב אחוז נכבד מהעסק, אלא שבמקרים רבים המשקיע יבקש לקבל מעל חמישים אחוזי בעלות. זאת הקרבה לא קטנה וככזו מרבית היזמים ינסו , ובצדק, להמנע מעסקה שכזו.

במיוחד אם מדובר על מקרה של עסק שנראה מספיק מבטיח שלא תרצו למכור אחוזים ממנו הלוואה לעסק תהיה ההחלטה ההגיונית ביותר. אתם שומרים על העסק שלכם, כאשר עסק מניב הוא מחזיר את ההלוואה ואתם נשארים מורווחים מכל הכיוונים.

כדאי לציין שעומדת בפניכם אלטרנטיבה להלוואה לעסק והיא מימון ממשלתי שיכול להתקבל בתצורות שונות, אך לעניין זה יש כמה נקודות לציון. ראשית, המימון הממשלתי מוגבל בדרך כלל לאיזורי פיתוח ופריפריה. שנית, המימון הממשלתי מוגבל ובדרך כלל לא יהיה בו די. כמובן שתמיד חשוב לבחון מה האפשרויות שעומדות לרשותך.

נופית פתרונות פיננסיים היא חברה המתמחה בגיוס הלוואות לעסקים. אנו מגייסים הלוואות ממיטב הגורמים בשוק תוך ייעול ההצעות והענקת החלופה הטובה ביותר.
אנו מספקים שירות מקיף הכולל מתן פתרונות נוספים כמו ביצוע הערכות שווי, בניית תוכניות עבודה, בניה ובחינת תוכניות עסקיות ועוד.

אם אתם זקוקים להלוואה לעסק אנחנו הכתובת שלכם. איתנו תוכלו לאתר במהירות ובקלות את כל ההצעות הרלוונטיות תוך ייעול זמן וחסכון אדיר של כסף.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה