לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > הלוואות > הלוואות לכל מטרה

בין אם אתם זקוקים לגיוס הון למטרות עסקיות, ובין אם אתם רוצים לממן חופשה או שיפוץ בבית, בכל אשר נוגע לעניין הלוואות לכל מטרה, הרי שישנם מקורות רבים להשיגן, בפריסה רחבה ובריביות נמוכות במיוחד.

הלוואות לכל מטרה

שלא כמו בעבר, הלוואות לכל מטרה הפכו להלוואות נפוצות במיוחד בשנים האחרונות, ולמרות שישנן תקופות בהן קל יותר וקל פחות לקבל הלוואה, הרי שבפרספקטיבה רחבה, הלוואות לכל מטרה הן נגישות למדי ומאפשרות להגשים חלומות ללא הצגה של סיבות מוגדרות.

עם המשבר הכלכלי אשר חווינו בתקופה האחרונה קלות היד של פקיד הבנק על העט שחותמת על חוזה ההלוואה אמנם החלה להחלש וכיום הלוואות מוענקות באופן מוגבל יותר מבעבר, יחד עם זאת עדיין ניתן לקבל הלוואות לכל מטרה בכל מני דרכים וממקורות שונים ובתנאים אטרקטיביים במיוחד.

בין אם אתם זקוקים לגיוס הון למטרות עסקיות, ובין אם אתם רוצים לממן חופשה או שיפוץ בבית, בכל אשר נוגע לעניין הלוואות לכל מטרה, הרי שישנם מקורות רבים להשיג הלוואות לכל מטרה, בפריסה רחבה ובריביות נמוכות במיוחד. כדאי לדעת שאם לא הצלחתם לקבל הלוואות לכל מטרה בבנקים, הרי שישנם עוד גורמים רבים לקבלת הלוואות , כך שלא כדאי להתייאש מהר מדי. כדאי לדעת שישנם מוקדים אשר יסיעו לכם להשיג מימון, בין אם מדובר על מימון לצרכים עסקיים, מימון למטרות לימודים ואף תוכלו למצוא מקומות אשר יעניקו לכם הלוואות לצורך חופשה או אפילו שיפוץ של הבית. גורמים אלה הם בדרך כלל גורמים חוץ בנקאיים כמו חברות האשראי וחברות הביטוח למיניהן.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה