לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > הלוואות > הלוואות חוץ בנקאיות

במסגרת פעילותינו טיפלנו וגייסנו מאות הלוואות חוץ בנקאיות בשנים האחרונות, מקרנות בערבות המדינה ומגופים חוץ בנקאיים נוספים.

הלוואות נוספות:

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

הלוואות חוץ בנקאיות


אחת הדרכים היעילות ביותר כיום להשיג הלוואות בתנאים נוחים היא באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות, בין אם אתם יזמים, או בעלי עסק קיים. מי שניסה פעם לקבל הלוואה וודאי נוכח לגלות שמדובר על משימה לא פשוטה בכלל כאשר הדבר מגיע אל הבנקים, יחד עם זאת, ניתן למצוא כיום בשוק היצע עשיר ומגוון של הלוואות וקרנות סיוע שמטרתם היא לסייע לעסקים קטנים ובינוניים להתקיים.


הלוואות חוץ בנקאיות נושאות עימן יתרונות רבים, ולא אחת ניתן למצוא הלוואות התנאים נוחים הרבה יותר מאלה של הבנקים. בין ההלוואות השונות תוכלו למצוא הלוואות מסוגים שונים, כאשר מה שמבדיל בדרך כלל בין הלוואה אחת לשניה היא תקרת התקציב בגינו תוכלו לקבל את ההלוואה. תוכלו, למשל, למצוא הלוואות חוץ בנקאיות מחצי מליון שקלים ועד למעלה משלושת מליון שקלים לעסק שלכם. ההלוואות נחלקות לעסקים קטנים, בינוניים והלאה, כאשר חשוב לציין שכל מקרה נבחן לגופו, וכך גם ההלוואה המוענקת לעסק. תהליך הגשת בקשה לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות עלול להיות מסורבל במידה מסויימת, וזאת משום שישנן הצעות רבות בשוק. מעבר להיצע העשיר של הלוואות חוץ בנקאיות אותן למצוא כיום, הרי שגם תהליך הגשת הבקשה הינו די מורכב, שכן הוא בנוי מכמה שלבים ביניהם החברה נדרשת להציג דוחות כספיים, תוכנית עסקית, ביצוע בדיקות שונות ומעבר וועדה.


 

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה