לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > הלוואות > הלוואות פרטיות

הלוואות פרטיות מוענקות על ידי גופים פרטיים, כאשר אלה יכולים להיות גופים מסוגים שונים,

כך גם במקרים רבים באותם הגופים ניתן למצוא שירותים נוספים, מעבר להענקת הלוואות.

הלוואות פרטיות


אם אתה יזם עם רעיון מבריק ומחפש מקור מימון להשקעה ראשונית, ובין אם אתה בעל עסק קיים ואתה זקוק למימון בין אם זה לצורך כיסוי חובות או הוצאות, ובין אם זה למטרות צמיחה ופיתוח, אתה כבר לבטח יודע שהבנקים הם אינם הפתרון היחיד לקבלת הלוואות או מימון, ויתרה מכך, הוא לא תמיד הפתרון המשתלם ביותר. הלוואות פרטיות הינן הלוואות המוענקות מגופים חוץ בנקאיים, קרנות פרטיות וגורמים נוספים. הלוואות פרטיות מוענקות בדרך כלל בצורה מקשה הרבה פחות מזו של הבנקים, וחיפוש מעמיק יוכל לעזור למצוא הלוואות פרטיות גם בתנאי ריבית והחזר נוחים יותר.


הלוואות פרטיות מוענקות על ידי גופים פרטיים, כאשר אלה יכולים להיות גופים מסוגים שונים, כך גם במקרים רבים באותם הגופים ניתן למצוא שירותים נוספים, מעבר להענקת הלוואות. בין השירותים השונים ניתן למצוא שירותים כמו סיוע בכתיבת תוכנית עסקית, גיוס הון ומציאת משקיעים, צמצום עלויות מימון, מתן עזרה בכתיבת תוכניות עבודה, ביצוע הערכות שווי ועוד. שירותים אלה הינם שירותים יעילים אשר מסייעים לעסק להתייעל, לצמצם עלויות ומאפשרים לו לצמוח.


טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה