לקביעת פגישה לחצו כאן או התקשרו 054-9546900
הוזלת עלויות מימון
חדשות

בנק ישראל: פערים של עד 260% בין הבנקים בעמלות חשבון העו"ש


"העסקים הקטנים אחראים ל-50% מהתוצר העסקי - ומקבלים 22% מהאשראי הבנקאי" לפי התאחדות המלאכה והתעשייה, אפליית האשראי כלפי עסקים קטנים ובינוניים נמשכת למרות עלייה משמעותית ברווחי הבנקים ממגזר זה: "הממשלה והבנקים גוררים אותנו לשוק האפור"


ברצוננו לעדכן כי עדיין עומדים ברשות הקרנות למתן הלוואות בערבות מדינה והבנקים סכומי כסף גדולים מאוד ( בהיקף של מאות מיליוני שקלים) לחלוקה לעסקיםאשר עומדים בקריטריונים אותם קבעה המדינה (בין אם לקחו הלוואה בעבר ובין אם לא)


"כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - איני מחבב בנקים"נגיד בנק ישראל נגיד בנק ישראל מזהיר: "העברת ההחלטה המקצועית בעניין יציבות ותחרות בבנקים להכרעה פוליטית - סכנה למשק". לדבריו, "כל פעם שאני בודק את חשבון הבנק - אני לא מחבב אותם"


משרד התמ"ת מקל על העסקים הקטניםמגבש הצעת חוק לתשלום מע"מ רק לאחר קבלת מלוא סכום הקנייהפגישה ראשונה לבדיקת עמידה בקריטריונים למסלולי המימון השונים - חינם!
054-9546900

פתרונות פיננסים > הוזלת עלויות מימון

טיפלנו בעשרות חברות בנושא הוזלת עלויות מימון בהצלחה רבה. שיעורי החיסכון הגיעו עד לכ 50% מסך הוצאות המימון.

לקביעת פגישה ראשונה ללא תשלום וללא כל התחייבות מלאו תיבה זו:

הוזלת עלויות מימון לעסק

הוזלת עלויות מימון לעסק

השירות שלנו כולל:

  • ניתוח פעילות החברה, זיהוי צרכי המימון והרחבת/צמצום המסגרות לשם התאמתן לאופי הפעילות
  • בניית מסגרות הולמות לפעילות ולצרכי העסק - כדי למנוע היווצרות לחצי נזילות בעתיד
  • בחינה והוזלת תעריפי המימון והשגת תנאים עדיפים מול הבנקים
  • במידת הצורך – השגת הלוואות חוץ בנקאיות.

בדיקה ראשונית (בדיקת היתכנות) להוזלת עלויות המימון מתבצעת על ידי החברה ללא תשלום ובמידה ולהערכתנו יש מקום להוזלת עלויות, מקבל הלקוח הצעת מחיר, שבחלקה הגדול מבוססת על בסיס הצלחה. אם אתה סבור כי עלויות המימון בגין ריביות ,עמלות, התנאים, מסגרות האשראי ועוד, הינם גבוהים או מוגזמים, פנה אלינו לשם ביצוע בדיקה ראשונית.

אנו יכולים להוביל עבורך מהלך של שינוי כללי המשחק מול הבנק, שיחסוך כסף רב בהוצאות מימון, ויפנה לך ראש שקט ותשומת לב ניהולית לטובת קידום העסק והרחבתו.

יש לנו ניסיון ומיומנות בטכניקות פיננסיות ובבניית מסגרות אשראי ותנאים משופרים ללקוח, כולל יכולת ניהול משא ומתן עם הבנק והתמקחות איתו להשגת תנאים מרביים אלה.

כללי:

התנהלות נכונה מול הבנק בנויה על ניסיון פיננסי, מקצועיות וקשר אישי. חסרונם עלול לגרור למעגל קסמים של קשיי נזילות ואשראי ואיום מוחשי על קיום העסק.


הוראות בנק ישראל לאי חריגה ממסרת האשראי יצרה מצב שבו למרבית העסקים הורחבו מסגרות הפעילות, אולם בד בבד להגדלת המסגרות, העלו הבנקים את שיעורי הריבית למסגרות אלה, דבר שגרר הגדלה משמעותי של הוצאות המימון (קראו גם על מיחזור משכנתא).


המשבר הגלובלי שפרץ בשלהי שנת 2008 הביא לכך שבנקים הורידו מסגרות אשראי שוטפות לעסקים, אולם לא הפחיתו את רמת הבטחונות (לרוב) ואף העלו את שיעורי הריבית והעמלות, מה שהעצים את בעיית הנזילות של העסקים בישראל.


סיבה מרכזית לעלויות המימון הגבוהות היא פעילות בנקאית עם מבנה (תמהיל) אשראי לא נכון, בד"כ הפיתרון הנוח לבנק, שאינו בהכרח הפתרון הנחוץ לעסק.


הוצאות מימון חריגות מקטינות את הרווח ומחריפות את בעיות הנזילות של העסק. בהיות העסק בעמדת התגוננות ונחיתות מתמדת מול הבנק, נאלץ מחוסר ברירה, לשלם ריביות ועמלות מוגזמות של עשרות אלפי שקל ואף מאות אלפי ש"ח - בשנה.


לחצי תזרים מזומנים עלולים להביא לשיתוק העסק בגלל התעסקות יתר ב"כיבוי שריפות" - בעל העסק חי בפחד מעיק מ"הטלפון היומי מהבנק" ומבזבז את מיטב זמנו ומרצו במלחמה פיננסית שאינו מומחה בה, על חשבון פעילות כלכלית אמיתית.


מומלץ לבעל עסק כזה, לפנות למומחה שיזהה את מסגרות האשראי הנדרשות לעסק לפעילותו השוטפת ויסדירן אם מול בנקים ואם באמצעות קרנות חיצוניות, מה שיתן לבעל העסק את השקט להתמקד בפעילות הליבה של העסק.

טלפון: 052-3071155 | פקס: 15349931173 | nofitbiz@gmail.com | כתובת. ת.ד. 5009, נופית 36001 | פיתוח ואופטימיזציה